Polkowice
Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

PKO Polkowice

PKO Polkowice

Rola banków we współczesnym świecie jest nie do przecenienia. To z tego właśnie źródła czerpiemy gotówkę, kiedy zajdzie taka potrzeba. Zadłużamy się, czy to w postaci zaciągnięcia kredytów czy korzystania z pożyczek. Zakładamy rachunki oszczędnościowe, konta osobiste, korzystamy z kart kredytowych. Wszystko dzięki usługom oferowanym przez banki. W dzisiejszych czasach, banki na różne sposoby zabiegają o klientów. Kampania reklamowa w telewizji, radiu, internecie, jest dziś nieodłącznym elementem ich działalności. Banki potrzebują coraz to nowych klientów, klienci potrzebują za to nieustannie pieniędzy, które banki są im w stanie oferować. Taki układ będzie istniał jeszcze długo.

Przyjrzyjmy się bliżej jednemu z takich banków. Weźmy pod lupę Bank PKO BP. Bank PKO BP uchodzi za krajowego lidera w dziedzinie bankowości. Jeden z najstarszych banków w Polsce, który swe początki ma jeszcze po zakończeniu pierwszej wojny światowej, kieruje swą ofertę do osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorców a także dużych korporacji. Bank PKO BP dysponuje dużą liczbą placówek, rozmieszczonych w całej Polsce. Jest ich ponad 1100. Zatrudnionych jest w nich około 30 tysięcy pracowników. Znajdziemy zatem oddziały PKO BP w Białymstoku, Pile, także Bank PKO Polkowice.

Potencjalni klienci banku PKO BP mogą okazać się zainteresowani stale rozwijającą się bankowością elektroniczną za czym kryje się usługa o nazwie IPKO BP. To duże udogodnienie dla coraz bardziej ceniących sobie komfort i wygodę potencjalnych klientów banków. Jest to jedno z głównych kryterium którym kierują się przy wyborze właściwego banku. Niezależnie czy jest to oddział w Krakowie czy bank PKO BP w Polkowicach, dostępu jest tak samo łatwy prosty. Największym akcjonariuszem Banku PKO BP jest Skarb Państwa. Jego udziały wynoszą około 40%.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.polkowice.pl. All rights reserved